Артем Коноваленко

"Незалежно від того, хто твої суперники, хочеться потрапити до призової трійки..."

Learn More

"Незалежно від того, хто твої суперники, хочеться потрапити до призової трійки..."

Артем Коноваленко (11 травня 2000) - український легкоатлет що спеціалізується на потрійному стрибку та стрибках у довжину. Фіналіст Чемпіонату світу U18 у 2017 році, учасник чемпіонату світу серед юніорів(2018р,м.Темпаре), призер Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь(2017р), неодноразовий чемпіон та призер національних змагань. Тренери: Серорез Т.Б..

Початок спортивної кар'єри

Артем Коноваленко починав зі спринту. Його першим тренером була Тетяна Серорез. «Саме вона розкрила вміння і показала той потенціал, який був у мене у стрибках», — пригадує Артем. Вперше стрибнути на змаганнях потрійним він спробував у 13 років. Змінивши спринт на стрибки, з 2013-го упродовж чотирьох років Коноваленко тренувався у групі Володимира Хейфеца і Ніни Зюськової. «Цих наставників мені порадив Анатолій Бойко, тренер Ольги Саладухи. Перші два роки я працював з їхнім сином, Володимиром Вікторовичем, а потім перейшов до Віктора Володимировича. Він зліпив з мене того стрибуна, яким я є сьогодні. Це великий тренер, і я йому дуже вдячний за все»

Чемпіонати Світу 2017

Кар’єра Коноваленка лише починається, але він уже досяг перших успіхів на світовій арені, потрапивши у фінал юнацького чемпіонату світу. Проте сам атлет сьомим місцем залишився не зовсім задоволеним, і це попри те, що він встановив у Найробі особистий рекорд. «Це чемпіонат світу, і якщо на нього приїхав, то повинен постаратися показати гідний результат. Я знав, які у мене будуть суперники, спробував вивчити кожного, дізнатися, хто як стрибає, готується, — розповідає Артем. – На таких змаганнях, незалежно від того, хто твої суперники, хочеться потрапити до призової трійки. Мені цього зробити не вдалося, тому дещо засмутився. Результат бронзового призера був 15,89 метрів, у мене ж особистий рекорд, встановлений саме у Кенії, — 15,34. В принципі, дивлячись на це, виступ можна було б назвати задовільним, але все ж очікував від себе більшого. По тренувальним показникам бачив, що підстави для цього були».

Чемпіонат Світу 2018

Після перемоги на Чемпіонаті України серед юніорів у м.Кропивницький, Артем потрапив до складу збірної України для участі у Чемпіонаті світу серед юніорів. Там Він показав 13 результат, де всього в 1 см розійшовсяз фінальною дванадцяткою! Його результат - 15м 67см. "Я дуже вдячний тренеру, бо якщо не він мене би не було на цьому старті!"