Богдана Семьонова

"Без помилок, перемог не існує"

Learn More

Богдана Григоріївна Семьонова(26. серпня 1999) - українська легкоатлетка що спеціалізується з бігу на довгі дистанції та кросу. Багаторазова чемпіонка України, учасниця чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів, учасниця чемпіонату Європи з кросу, Майстер спорту України. перший тренер Копанайко Ірина. З 8 классу почала тренеруватись у Валентина Шевчука. Особистий тренер: Ліщук Володимир, вихованка ШВСМ Донецької області.

Жага до перемоги

Ще на початку своєї кар'єри Богдана отримала травму, як вона сама згадувала: "Когда я получила серьёзную травму все врачи и тренера поставили на мне крест, а он (ред. Шевчук В.В.) брал меня за руку и мы заново учились ходить ..."

Чемпіонати України

Богдана Семьонова неодноразова чемпіонка національних змагань з легкої атлетики. У 2018 році вона здобула 3 "золоті нагороди" на основних стартах, виконала норматив Майстра спорту України, та виборола путівку вже до другого чемпіоната Європи з кросу!

Чемпіонат світу

Дебютним міжнародним стартом для її кар'єри став чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів(м.Темпер, 2018р). Де з бігу на 5000 м вона посіла 12 місце. "Не дивлячись на помилки, на мою думку це колосальний досвід на міжнародній арені, бо без помилок перемог не існує! Зараз після відпочинку почну готуватися на наступний сезон, а саме до чемпіонату Європи з кросу та чемпіонату Європи серед молоді. Дякую усім хто мене підтримував та вболівав!"