Олена Радюк

"Просто надо было бежать, выполнить поставленную цель"

Learn More

"Просто надо было бежать, выполнить поставленную цель"

Олена Радюк (7 лютого 1999р) - українська легкоатлетка, що спеціалізується з бігу на 200,400 метрів, та эстафетного бігу. Почала займатися легкою атлетикою у 2012 році. Вихованка ДВУОР ім. С.Бубки та відділення легкої атлетики ШВСМ Донецької області. Олена чемпіонка Європи з естафетного бігу 4х400м серед юніорок(м.Гроссето,2017р), учасниця Чемпіонату світу серед юніорів(Темпер, 2018р), багаторазова чемпіонка національних змагань, Майстер спорту України з легкої атлетики. Особисті тренери: Серорез Тетяна Борисівна, Кривошанов Олексій Юрійович.

Чемпіонати України

Олена Радюк багаторазова призерка національних змагань з легкої атлетики серед юніорів та молоді, тільки за 2018 рік вона здобула 9 нагород!

Чемпіонат Європи 2017

Дебютним на міжнародній арені для Олени став чемпіонат Європи серед юніорів 2017 року в італійському місті Гроссето, де вона здобула "золото" в естафетному бігу 4х400м(у складі Марчак Ірина, Джойс Коба, Аврамчук Іванна). "Вообще я не боялась ничего, была уверена – и все это благодаря командному духу. Было очень здорово: мне понравились и сам бег, и наша сплоченность. Соперницы? На чемпионатах Украины ты всегда знаешь своих оппонентов в лицо, знаешь их результат. А на чемпионат Европы я приехала, не имея никакой информации о других. В Италии у меня был третий этап – палочку я приняла первой, поэтому мне не было за кем тянуться или смотреть на кого-то. Просто надо было бежать, выполнить поставленную цель."

Чемпіонат Світу 2018

Наступним роком Олена виступала на чемпіонаті світу серед юніорів (м.Темпер) в естафетному бігу 4х400м(у складі: Шостак Мар'яна, Кайсен Тетяна, Безшийко Тетяна), на якому дівчата завершили змагання трішки не "заціпивши" фінал.