Катерина Коваль

"Достигнув вершины, будь готов оказаться на дне следующего уровня"

Learn More

"Достигнув вершины, будь готов оказаться на дне следующего уровня"

Катерина Коваль (09 липня 2000р) - українська легкоатлетка що спеціалізується з бігу на середні дистанції. Неодноразова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань, учасниця Чемпіонату Світу серед юнаків 2017 року, призерка міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь, бронзова призерка чемпіонату ABAF з кросу(2018р).

Початок спортивної кар'єри

Катерина народилася та виросла у місті Бахмут, У 2011 році почала займатися легкою атлетикою, першим тренером став ЗТУ Ігор Володимирович Скирда. З 2015 року Катерина займається у Серорез Тетяни. Катерина неодноразова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань.

Чемпіонат Світу 2017

У 2017 році Катерина потрапила до основного складу збірної команди України для участі у Чемпіонаті Світу серед юнаків. Нажаль вона завершила змагання у пів-фінальному колі. Як каже сама спортсменка : "После полуфинала было чуство разочарования, не тот результат... но атмосферу международных соревнований не могу передать словами!"

Чемпіонат ABAF 2018

4 листопада у румунському місті Ботосані відбувся чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу, у якому взяла участь представниця Донеччини Катерина Коваль! Жіноча збірна з сумою 24 очка здобула командну бронзу. Румунки обійшли наших дівчат лише на один пункт. А перемогли юніорки з Туреччини (13 очок). У складі української команди Катерина Коваль на дистанції 4 км фінішувала четвертою.